Wybierz markę:

O firmie

Samochody dla Osób Niepełnosprawnych

Samochody dla Osób Niepełnosprawnych

Dla osób niepełnosprawnych posiadamy bogaty wybór samochodów z udogodnieniami fabrycznymi ( np. automatyczne skrzynie biegów ) oraz zabudowy i przystosowania do potrzeb użytkownika. Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z zakupem : wybór wersji, ustalenia przystosowania, rejestrację, kontakt z PFRON oraz co bardzo istotne oferujemy rabaty przy zakupie samochodów. Nasi pracownicy są gotowi dokonać wszelkich formalnosci w domu klienta, włącznie z dostawą auta we wskazane miejsce.

Przyjmujemy w rozliczeniu samochody używane oraz prowadzimy pełną obłsugę finansową ( kredyt, leasing ) i ubezpieczeniową transakcji.

Nasz obiekt jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych : dogodny parking, winda, wjazdy do salonu bez stopni, obiekt klimatyzowany.

Do dyspozycji naszych gości jest nowoczesne bistro oraz miejsca do odpoczynku.

Usługi świadczymy dla klientów z  całej Polski.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny: 32 787 33 33 lub mailowy: kontakt@mmcars.pl

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty !

MM Cars posiada w stałej dyspozycji ok 300 samochodów różnych marek. Nasz stock samochodów należy do największych w Polsce. W 2010 roku zdobyliśmy pierwsze miejsce w rankingu największej sprzedaży samochodów nowych z jednego salonu. To właśnie dzięki temu, że dostępność i wybór to dla nas priorytety.

W tym miejscu znajdziesz auta z pełnym opisem wersji, wyposażenia oraz zdjęciami konkretnego auta. Kup już teraz !

MM Cars dostarczy praktycznie każdy samochód oferowanych marek. Sprawdź jaka jest aktualna oferta i wybierz auto o jakim myślisz. Na naszym serwisie znajdziesz też szczegółowe dane dotyczące poszczególnych marek samochodów.

Dział samochodów używanych oferuje auta od ponad 20 lat. Mamy doświadczenie i profesjonalny zespół, który pomaga w wyborze najkorzystniejszej oferty. Prowadzimy skup, usługi komisowe oraz pośrednictwo w transakcjach kupna-sprzedaży. Chętnie doradzamy co zrobić aby zakup używanego samochodu nie był ryzykiem. Dzięki naszym procedurom i szczegółowym wycenom, auta używane oferowane przez nasz komis są sprawdzone i dzięki temu zawsze Wiesz co kupujesz. Nie jesteśmy zwykłym komisem, jesteśmy profesjonalnym salonem samochodów używanych oferujących znacznie więcej niż inni i to w konkurencyjnych cenach. Nasze samochody są też oferowane z gwarancją G2.

Sprawdź naszą ofertę !

MM Cars to niekwestionowany lider wśród dostawców samochodów dla małych i dużych firm. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu Dział Floty oferuje kompleksową obsługę sprzedaży samochodów, wraz z możliwością prowadzenia floty przez cały okres eksploatacji. Warto przed zakupem skontaktować się z nami i poznać co oferujemy w poszczególnych markach. Systemy rabatowe, programy serwisowe dają Państwu możliwości znacznego obniżenia kosztów zakupu i eksploatacji i czynią naszą ofertę niezwykle atrakcyjną.

Zapraszamy do sprawdzenia listy referencyjnej !

Zapraszamy do naszego serwisu. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie mechaniki i napraw powypadkowych. 20 lat doświadczeń, oraz profesjonalne wyposażenie autoryzowanych serwisów gwarantują Państwu zadowolenie z naszych usług. Klientom oferujemy Kartę rabatową uprawniającą do 3 poziomów zniżek na zakup części i usług w naszej firmie. Zapraszamy klientów marki: Opel, Chevrolet, Saab, Subaru, Suzuki, Jaguar, Land Rover i Range Rover.

Już dzisiaj warto sprawdzić, że autoryzowany nie znaczy drogi i zawsze jest profesjonalny!

Oferujemy części zamienne dla samochodów marki: Opel, Chevrolet, Saab, Subaru, Suzuki, Jaguar, Land Rover i Range Rover. Dzięki autoryzacji mamy dostęp do części oryginalnych ale oferujemy również zakup tzw zamienników dobrej jakości dla aut starszych. Dzięki systemowi rabatowemu dla naszych klientów - Karta Stałego Klienta, zakupy u nas są korzystne i konkurencyjne z punktami nieautoryzowanymi. Prowadzimy sprzedaż akcesoriów - zapraszamy do naszego butiku, gdzie będziecie Państwo mogli kupić oryginalny prezent na każdą okazję.

Zachęcamy już dzisiaj do sprawdzenia ceny części ! Warto bo nasze ceny są konkurencyjne !

Oferta kredytowa i leasingowa MM Cars to wygodna forma finansowania zakupu samochodu dająca możliwość dostosowania płatności do potrzeb i oczekiwań klienta. Nigdy wcześniej nie było tak łatwo stać się właścicielem nowego samochodu. MM Cars sfinansuje zakup samochodu dla Ciebie lub prowadzonej przez Ciebie firmy, niezależnie od charakteru prowadzonej działalności gospodarczej. Jesteśmy przedstawicielem: Getin Noble Bank, Santander Consumer Bank, Lukas Bank, Bre Bank, Getin Leasing, EFL, Masterlease, Raiffeisen Leasing

Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia samochodów, mienia oraz ubezpieczenia turystyczne firm: PZU, WARTA, ERGO HESTIA, BENEFIA, ALLIANZ, UNIQA, GENERALI TU.

Sprzedajemy wyjątkowe pakiety ubezpieczeniowe dla samochodów nowych i używanych oraz polisy gwarancyjne na samochody używane w systemie G2.

MM Cars to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym Polski. Założycielem i właścicielem spółki jest Piotr Mozdyniewicz. Posiadamy autoryzację 8 marek samochodów wraz z serwisem mechanicznym i blacharsko - lakierniczym. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta wraz z usługami finansowania i ubezpieczenia pojazdów. Oferujemy również wynajem krótko i długoterminowy a naszym atutem jest profesjonalny dział floty obsługujący od wielu lat największe firmy z całej Polski. Zachęcamy do zwiedzania naszego serwisu internetowego, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie informacje o samochodach oraz o usługach towarzyszących. Nasza załoga to zgrany i otwarty zespół gwarantujący Państwu profesjonalną obsługę.


Gwarantowane Samochody Używane Najlepszy Dealer Roku 2011 Najlepszy Obiekt Motoryzacyjny Roku w Polsce Puls Biznesu - Gazele Biznesu Rzetelna Firma - Złoty Certyfikat Rzetelności 2011 Związek Dealerów Samochodowych Top 50